0

در چه شرایطی میتوانم کالای خود را بازگردانم؟

رضایت مندی مشتریان چوکالا از الویت‏‌های ما بوده است و چوکالا در این راستا می‏‌کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد. با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسائلی روبرو شوند که درچنین مواردی خدماتی در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده است.

استفاده از ۷ روز ضمانت بازگشت چه شرایطی دارد؟

اگر محصول خریداری شده جزء محصولاتی باشند که نیاز به یک منبع انرژی دارند مانند: ساعت یا چراغ خواب و … پس از دریافت کالا اگر پس از ۷ روز مشکلی برای آن پیدا شد یا ایراد فنی داشت شما میتوانید با چوکالا از طریق تلگرام،اینستاگرام،واتساپ یا شماره تماس موجود درسایت ارتبط برقرار کنید تا شما را جهت بازگرداندن کالا راهنمایی کنیم.

اگر کالای خریداری شده از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات وب‌سایت مغایرت داشته باشد;

– وجود مغایرت یا کسری اقلام همراه کالا ، باید حداکثر طی ۲۴ ساعت پس از دریافت کالا، به واحد خدمات پس از فروش چوکالا از طریق تلفن یا ایمیل اطلاع داده شود تا شما را جهت تعویض یا ابزگرداند کالا راهنمایی کنیم.
– استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به چوکالا بازگردانده شود. برچسب‌زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش‌کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

اگر کالای خریداری شده، آسیب دیدگی یا ایراد فیزیکی و ظاهری داشته باشد;

– آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی باید حداکثر طی ۲۴ ساعت پس از دریافت کالا، به خدمات پس از فروش چوکالا از طریق تلفن یا تلگرام،واتساپ و اینستاگرام اطلاع داده شود.
– لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود. استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به چوکالا بازگردانده شود. برچسب‌زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.